ÖZEL AKSARAY SARP KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI

Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı ‘Aksaray Sarp Kız Öğrenci Yurtları ’nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı amaçlıyoruz.
 • null

  KONUM

  Yurdumuz Aksaray çarşı merkezindedir.

 • null

  ODALAR

  Odalarımızda kişiye özel WC ve Banyo bulunmaktadır.

 • null

  YEMEK

  Yurdumuzda Kahvaltı ve Akşam yemeği bulunmaktadır.

AKSARAY KIZ YURTLARI

Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı ‘Aksaray Kız Öğrenci Yurtları ’nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı amaçlıyoruz.

Aksaray kız öğrenci yurtları  denince akla ilk gelen Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Özel Aksaray Sarp Kız yurtları, evinizdeki sıcaklığı ve 5 yıldızlı otel konforunu birlikte sunmaktadır.

Sarp Aksaray kız öğrenci yurtları tüm detayları öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak için dizayn edilmiş olup; 2-3-4-6 kişilik özel banyolu lüks odaları ile yüksek standartlarda bir yaşam alanı sunmaktadır.

Sarp Aksaray kız öğrenci yurdu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş ve modern bir anlayışı ile hizmet vermektedir. Hiç bir siyasi parti veya mezhepsel topluluk ile ilişkisi bulunmamaktadır.

Sarp Kız Öğrenci Yurdu; öğrencilerin akademik yaşantılarında hedefledikleri başarıları elde edebilmeleri adına her detayı bünyesinde sunmaktadır. Ayrıca yurdumuz bulunduğu konum itibari ile de eğitim dışında sosyal yaşamın merkezinde yer aldığı için öğrencilerin öncelikli tercihi olmuştur.

İLETİŞİM

AKSARAY SARP KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Halide Bilge KILIÇ

info@aksaraysarpkizyurdu.com

0534 968 62 62

ADRES

Taşpazar Mahallesi 833 Sokak Kafeler Cad. Ark.

No:19 Merkez / Aksaray