HAKKIMIZDA

Sizde öğrenim hayatınızın en değerli çağını kaliteli ve huzurlu bir ortamda yaşamak istiyorsanız sizi Yurdumuza davet ediyoruz.

Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı ‘Sarp Kız Öğrenci Yurtları’nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın işletmemize de yansıdığı yurdumuz, deneyimli personeli ve yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Yurdumuzda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız. Hedefimiz; öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.

VİZYONUMUZ

Sarp  Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekle beraber, evinizdeki sıcaklığı ve 5 yıldızlı otel konforunu birlikte sunmaktadır.

Sarp  Kız Öğrenci Yurdunda ki tüm detaylar öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak için dizayn edilmiş olup; ve 2-3-4-6 kişilik özel banyolu lüx odaları ile yüksek standartlarda lüks bir yaşam alanı sunmaktadır.

Sarp Aksaray Kız Öğrenci Yurdu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş ve modern bir anlayışı ile hizmet vermektedir. Hiç bir siyasi parti veya mezhepsel topluluk ile ilişkisi bulunmamaktadır.

Sarp  Kız Öğrenci Yurdu; öğrencilerin akademik yaşantılarında hedefledikleri başarıları elde edebilmeleri adına her detayı bünyesinde sunmaktadır. Ayrıca yurdumuz bulunduğu konum itibari ile de eğitim dışında sosyal yaşamın merkezinde yer aldığı için öğrencilerin öncelikli tercihi olmuştur.

İLETİŞİM

AKSARAY SARP KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Halide Bilge KILIÇ

info@aksaraysarpkizyurdu.com

0534 968 62 62

ADRES

Taşpazar Mahallesi 833 Sokak Kafeler Cad. Ark.

No:19 Merkez / Aksaray

Summary
Review Date
Reviewed Item
Sarp
Author Rating
51star1star1star1star1star