Sarp kız yurtları Aksaray’da

Posted on

Aksaray SARP kız yurdu

Aksaray SARP kız öğrenci yurtları Evimdeyim, Güvendeyim, Ayrıcalıklıyım…

Aksaray kız yurtları
Aksaray kız yurtları

Aksaray kız yurdu denince akla ilk gelen yurt SARP öğrenci yurdu siz değerli öğrencilerimize bir ev ve yuva sıcaklığı sağlamaktadır.Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı ‘Sarp Aksaray Kız Öğrenci Yurtları ’nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı amaçlıyoruz.

 Sizde öğrenim hayatınızın en değerli çağını kaliteli ve huzurlu bir ortamda yaşamak istiyorsanız sizi Yurdumuza davet ediyoruz.
Aksaray Sarp Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekle beraber, evinizdeki sıcaklığı ve 5 yıldızlı otel konforunu birlikte sunmaktadır.

Sarp  Kız Öğrenci Yurdunda ki tüm detaylar öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak için dizayn edilmiş olup; ve 2-3-4-6 kişilik özel banyolu lüx odaları ile yüksek standartlarda lüks bir yaşam alanı sunmaktadır.

Aksaray kız öğrenci yurtları tanıtım broşürü

Sarp Aksaray Kız Öğrenci Yurdu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş ve modern bir anlayışı ile hizmet vermektedir. Hiç bir siyasi parti veya mezhepsel topluluk ile ilişkisi bulunmamaktadır.

Sarp  Kız Öğrenci Yurdu; öğrencilerin akademik yaşantılarında hedefledikleri başarıları elde edebilmeleri adına her detayı bünyesinde sunmaktadır. Ayrıca yurdumuz bulunduğu konum itibari ile de eğitim dışında sosyal yaşamın merkezinde yer aldığı için öğrencilerin öncelikli tercihi olmuştur.

Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın işletmemize de yansıdığı yurdumuz, deneyimli personeli ve yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Yurdumuzda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız. Hedefimiz; öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.

İLETİŞİM

AKSARAY SARP KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Halide Bilge KILIÇ

info@aksaraysarpkizyurdu.com

0534 968 62 62